Rolety zewnętrzne Wrocław

dodano: 2021.03.22 ważne do: 2021.06.20 wyświetleń: 9
Szczegóły ogłoszenia:
Estetyczne rolety zewnętrzne na terenie Wrocławia sprzedaje firma SPECROL. Naturalnie, najważniejsze jest ich użyteczne wykorzystanie, lecz o wiele więcej osób ceni to, że mogą wybierać wśród modeli dobrze się prezentujących, dopasowanych do kompletnej fasady budynku. Rolety zewnętrzne Wrocław przede wszystkim zaś chwali się za to, że mogą zastępować klimatyzację w domu.
Natomiast, z uwagi na to, że skrzynki mają przeróżne formy i dostępne są w szerokiej kolekcji kolorów, mogą być elementem dekoracyjnym danego obiektu. Mało tego, nabywając rolety w SPECROL można oczekiwać, że będą one stanowiły zabezpieczenie szyb przed gradem, deszczem oraz silnymi porywami wiatru. Warto też mieć na uwadze, że będą utrudnieniem dla włamywaczy. Rolety zewnętrzne ze wskazanego punktu sprzedaży są świetną izolacją cieplną i akustyczną, wobec czego sprawdzą się w domkach jednorodzinnych, blokach i kamienicach. Dostępne rolety mogą być obsłużone manualnie przy pomocy taśmy albo elektrycznie. Dla klientów wyjątkowo doceniających estetykę zaproponowane są markizy tarasowe.


SPECROL Wrocław
Ul. Czereśniowa 2, 55-080 Mokronos Dolny
Zachęcamy do kontaktu z firmą Specrol:
+48501146374
biuro@specrol.pl
 
Kontakt
Specrol
woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.