Proparty

O firmie

Organizując imprezę dla maluchów lub piknik firmowy należałoby zatroszczyć się o dobre atrakcje, które są w stanie być skierowane zarówno do najmłodszych i ich rodziców. Niestety kupno drogich urządzeń animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych lub ewentualnie innych sprzętów tylko dla jednej imprezy jest po prostu nieopłacalny - o wiele lepszym rozwiązaniem jest wydzierżawienie wyposażenia razem z obsługą, która zadba o pracę urządzeń, przywiezie je na miejsce, rozmieści i po zakończonej imprezie - zajmie się ich złożeniem i zabraniem. Taką propozycję przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat proponuje rozmaitego typu atrakcje na uroczystości.

Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki i dużo więcej. Propozycja dotyczy urządzeń, które mogą zagwarantować zabawę dzieciom i jednostkom dorosłym. Firma proparty.eu współpracuje z agencjami eventowymi oraz prywatnymi organizatorami imprez dla dzieci. Z propozycji korzystają także firmy, które poszukują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Oprócz zabawy, urządzenia zapewniają również fenomenalne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania zdolności przywódczych lub organizacji pracy - jest to świetny sposób, aby zagwarantować pracownikom ćwiczenia na najwyższym, rozrywkowym poziomie.

Uprzejmie zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące uroczystości, fundacje, urzędy miast i wszystkie inne osoby, jakie chcą, aby impreza była bajeczna i obfitowała idealną zabawę. Przygotujemy ofertę, dostosujemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce wynajmu ustalamy odpowiednio wcześniej, zastrzegając termin), rozstawimy i zadbamy o to, aby atrakcja była sprawna podczas trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie - zajmiemy się złożeniem oraz odebraniem oprzyrządowania. Z powodzeniem obsługujemy pikniki rodzinne, imprezy dla dzieci a także firmowe eventy - z nami oraz naszymi atrakcjami animacyjnymi każda impreza będzie udana!
Po więcej wiadomości odnośnie posiadanych atrakcji a także cennik oraz dostępność terminów gorąco zapraszamy na stronę proparty.eu bądź do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Produkty